O nas

Jesteśmy firmą rodzinną, która w szybkim tempie rozwija się na terenie Dolnego Śląska, tworząc w galeriach handlowych niepowtarzalne kwiaciarnie

Znajdziecie nas w Jeleniej Górze w Galerii Sudeckiej, w Zgorzelcu w Galerii Słowiańskiej i na Bielanach Wrocławskich w Parku Handlowym Auchan Bielany. Do wszystkich naszych sklepów kilka razy w tygodniu dowozimy w samochodach dostawczych, które posiadają chłodnię świeży towar z Polski, Holandii orz Kenii.Kwiaciarnia Śmigielscy oferuje Państwu szeroki wybór kwiatów ciętych, bukietów oraz kompozycji kwiatowych. Zajmujemy się profesjonalną obsługą kwiatową ślubów, wesel oraz imprez okolicznościowych. Nasze florystyki potrafią zrobić CUDA z kwiatów a przekonacie się Państwo o tym wchodząc w zakładkę kompozycję kwiatowe oraz śluby. Wykonujemy kwiatowe prezenty na każdą okazję. Mamy do zaoferowania szeroki wybór kwiatów doniczkowych, lampionów, świeczników, luster, ceramiki, aniołów oraz rękodzieło. W naszych kwiaciarniach zapakujemy Państwu prezenty w oryginalny sposób.

Co nas wyróżnia wśród innych kwiaciarni? Pasja, nowoczesność, pomysłowość ale przede wszystkim świeży towar, który na długo będzie cieszyć oko w Państwa domach.

Poczta kwiatowa


Zapraszamy do korzystania z usług naszej Poczty Kwiatowej. Dowieziemy dla Państwa bukiet do każdego miejsca w Polsce i na świecie. Możesz złożyć zamówienie bezpośrenio przez naszą stronę.

Zamów bukiet